پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  يوسُفِ ايران زمين
«نمي گويم که درعالم وليّ نيست/ ولي بالاتر ازسيد علي نيست»/ نشان از آفتاب، اين ماه دارد/ ولايت از وليُّ الله دارد/ دلش کانون هر درد است اين مرد/ بقربانش شوم، «مَرد» است اين مرد/ دقيقا مثل مولا درد دارد/ هزاران طعنه از نامرد دارد/ نمي فهمي اگر حق در تن کيست/ ببين کفر جهاني دشمن کيست!/ به دامانش ببين گردي ندارد!
  شرحِ فراق
در سر از روز ازل دارم هواي کوي يار/ مردم چشمان من رو سوي کويش رهسپار/ در تمام عمر خود با ياد دلبر زيستم/ در تمام عمر از شوق وصالش بيقرار/ گر بيايد چشم خود را فرش راهش مي کنم/ جان خود را هم به پيش پاي او سازم نثار/ فصل هاي سال بي رويش همه پائيز بود/ پرده گر بردارد از رخ مي شود فصل بهار.
  تسبيح فتنه شکسته شد
باور بر اين است، که مرحوم هاشمي پس از شکست در انتخابات سال 84 و به بهانه مخالفت6 با دولت مستقر و در عمل براي تغيير ريل انقلاب اسلامي به نفع ليبراليسم،نخ تسبيح فتنه را در دست گرفت و تا قبل از وقوع فتنه 88 نخ تسبيح را از درون مهره هاي انتخابي، عبور داده و خود را بعنوان شاه مهره ي اصلي، قبل از گره پاياني به آن افزود.
  کاش روحاني واقعاً نگران جيب مردم بود!
متأسفانه دولت آقاي روحاني نه تنها امروز در رفع عملي و نه روي کاغذ تحريمها موفق نبوده است، بلکه در زمينه افزايش مقاومت در برابر تحريمها يا همان تحقق اقتصاد مقاومتي که سالهاست به عنوان اولين و مهمترين خواسته مقام معظم رهبري است نيز موفقيت چنداني کسب ننموده و اين دقيقاً برخلاف مسيري بود که رهبري ترسيم ميکرد.
  سه سال و نيم فرصتي که سوخت
چندي پيش گفت و گويي تحت عنوان "صندلي داغ" را از خانم مولاوردي خواندم، چيزي که دستگيرم شد اين است که وي نمي داند با خود و مجموعه اش چند چند است! در بخشي از کلامش اين سياست موج مي زد : « با ما يا عليه ما» چرا که او از منتقدانش تحت عنوان " آنها" يا " کساني که با دولت زاويه دارند" نام برده است.
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003